Határozott diadalt arattak az ifik

0
252
Fotó: Barabás Ákos.

Az idény második találkozóján jól játszottak a fiúk. Idegenben léptek pályára, érvényesítették az akaratukat, simán behúzták a győzelmet.

A teremlabdarúgó U19-es bajnokság harmadik játéknapján az FK Székelyudvarhely idegenben, a Kézdivásárhelyi KSE-nél lépett pályára. A Mánya Szabolcs és Andrei Grigoraș által felkészített gárdának ez volt a második összecsapása az alapszakaszban.

Kiegyensúlyozott volt a mérkőzés első része, aztán fokozatosan átvette az irányítást az udvarhelyi együttes. A gólgyártás is beindult, a szünetig négyszer vették be a házigazda kapuját.

A második játékrész is FK fölényt hozott, az előny pedig csak egyre nőtt. Jó játékkal, szép gólokkal szerezte meg a maximális pontszámot együttesünk. Ráadásul kapott találat nélkül tudta le a bajnoki mérkőzését.

Az ificsapat legközelebb november 11-én, vasárnap 12 órától a városi sportcsarnokban fogadja a Gyergyóremetei Kereszthegyet.

U19-es bajnokság, 3-as csoport, 3. forduló:

Kézdivásárhelyi KSE–FK Székelyudvarhely 0–11 (0–4)
Gólszerzők: Bálint Andor 3, Balázsi Attila, Balázs Norbert 2-2, Schram Péter, Orbán Róbert, Biró Tamás, Orbán Csaba 1.