Itthonról juthatnak a legjobbak közé

0
1845
Fotó: Pál Árpád.

Megnyerte a csoportkört az ifi együttesünk, hazai környezetben vívhatja ki a jogot, hogy bekerüljön az országos döntőbe.

A második felvonásához érkezett a teremlabdarúgó U19-es bajnokság. A csoportkört követően tizenkét együttes maradt talpon, ők folytathatják a küzdelmeket. Az elődöntő torna következik a sorban.

Az FK Székelyudvarhely ifi gárdája az élen zárt a csoportkör során, így továbbjutott. A versenykiírás szerint négy darab hármas csoportba sorolták a csapatokat. A Szőcs László és Biró Attila által felkészített együttes a 4-esnek lesz a házigazdája.

Az ellenfelek a Nicu Gane Fălticeni és a KSE Kézdivásárhely lesznek. A tornát május 15-17. között a városi sportcsarnokban rendezik, az első két helyezett jut a döntőbe.

A szakszövetség közzétette a menetrendet. Az udvarhelyi fiatalok kedden és csütörtökön játsszák találkozóikat.

U19-es bajnokság, elődöntő torna

május 15-én, kedden 18 órától:

FK Székelyudvarhely–Kézdivásárhelyi KSE

május 16-án, szerdán 11 órától:

Kézdivásárhelyi KSE–Nicu Gane Fălticeni

május 17-én, csütörtökön 11 órától:

FK Székelyudvarhely–Nicu Gane Fălticeni

Futsalmeccsek az internetes csatornán

Futsalmeccsek az internetes csatornán

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..